streetko workout ihrisko bratislava

Streetko je multifunkčné zážitkové workout ihrisko prinášajúce nový rozmer cvičenia vonku pre všetky vekové kategórie.

+421 907 653 318 Tematínska 3264/5, 851 05 Bratislava-Petržalka Po - Pi 8.00 - 20.00
Follow Us

Joga v objatí prírody

Veľa ľudí si myslí, že joga je iba o dýchaní, alebo o opakujúcich sa pózach, či o bytí bylinožravcom.
Joga je krásna v tom, že pre každého je presne tým, čo potrebuje. Je spojením práce na našej vnútornej pohode ale aj fyzického zdravia. Hodiny, ktoré spolu budeme mať v streetku budú zamerané ako na asany (to sú tie pózy), tak aj na pranajamu (dýchacie cvičenia a práca s pránou) a nebude chýbať ani relax.

Či začiatočník, či pokročilý, či chlapec či dievča, každý si príde na svoje. Joga nás učí rešpektovať naše momentálne schopnosti, balansovať na hranici našej komfortnej zóny a všetko si to dokážeme prispôsobiť podľa aktuálneho stavu. A presne v takom duchu budú aj naše hodiny. Niektoré budú rýchlejšie a aktívnejšie, inokedy zase spomalíme a precítime do detailu každý jeden nádych a výdych. Pracovať budeme sa sile, flexibilite, stabilite a možno aj stojkách 🙂 Teším sa, že stretnem plno inšpiratívnych ľudí,  s ktorými budeme na sebe pracovať a vzájomne sa sprevádzať na ceste za naším lepším „ja“.

➜ vek: dospelí

➜ náročnosť: začiatočník a stredne pokročilí

➜ zameranie: celé telo a myseľ

➜ benefity: posilnené svalstvo a imunita, preformovanie postavy, zlepšená kondícia a kvalita zdravia

➜ komunita: ženy aj muži, skupina 8-12 ľudí

  • 19:00 - 20:00
joga • skupinový tréning – dospelí

tréner: zuzana kopinová

o zuzke …

Volám sa Zuzana a pohyb je súčasťou môjho života od malička. Začalo to asi ako klasicky u každého dievčaťa tancom. Tancovala som od ôsmich rokov, od desiatich profesionálne na tanečnom konzervatóriu. Osud ma nakoniec priviedol k joge a cez krásny sled životných udalostí som sa stala lektorkou v jednom jogovom štúdiu, kde učím už tri roky. Moje vedomosti sa snažím neustále zveľaďovať. Nedávno som si dorobila ďalší, 200hodinový kurz v House of Om a tu moja cesta určite nekončí. Teším sa, že odteraz budem môcť moju lásku k joge zdieľať aj s vami v Streetku. Vidíme sa na podložke v štvrtok o 18.00. Namaste, Zuzka 🙂

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac info