streetko workout ihrisko bratislava

Streetko je multifunkčné zážitkové workout ihrisko prinášajúce nový rozmer cvičenia vonku pre všetky vekové kategórie.

+421 907 653 318 Tematínska 3264/5, 851 05 Bratislava-Petržalka Po - Pi 8.00 - 20.00
Follow Us

kruháč na čerstvom vzduchu

Si unavený z monotónnych posilňovní? Vytvor si úžasnú formu a naber energiu v prírode v našom outdoorovom fitness ihrisku!

Predstavujeme Ti kruhový tréning pod holým nebom, ktorý Ti ponúka jedinečný spôsob ako posilniť telo a zlepšiť kondíciu. V rámci tohto programu sa môžeš tešiť na dynamické cvičenia, ktoré Ťa budú motivovať k lepším výkonom a zdravšiemu životnému štýlu.

Predstav si, ako cvičíš na čerstvom vzduchu, obklopený prírodou a zároveň získavaš vytúženú postavu pod dohľadom priateľského a skúseného trénera. Počas nášho tréningu sa naučíš, ako efektívne striedať svalové partie, zlepšíš svoju vytrvalosť a získaš energiu pre každodenný život.

Nezmeškaj túto jedinečnú príležitosť! Rezervuj si svoje miesto na našom kruhovom tréningu ešte dnes a zaži nezabudnuteľné zážitky v skupine podobne naladených ľudí. Urob krok k zdravšiemu a šťastnejšiemu životu v harmónii s prírodou!

➜ vek: dospelí

➜ náročnosť: mierne a stredne pokročilí

➜ zameranie: celé telo, funkčný tréning

➜ benefity: posilnené svalstvo a imunita, preformovanie postavy, zlepšená kondícia a kvalita zdravia

➜ komunita: ženy aj muži, skupina max 5 ľudí

  • 18:00 - 19:00
  • 18:00 - 19:00

tréner: Pavol (pizi) Pizur

pizi-streetko-workout-ihrisko

zoznám sa s Pizim …

Pavol Pizur je skúsený tréner s viac ako 18 rokmi praxe v oblasti fitnes a trénerstva. Svoje vedomosti a skúsenosti získal na Fakulte telesnej výchovy a športu v Bratislave, kde absolvoval odbor Fitness a trénerstvo. Počas svojej kariéry strávil ako tréner 12 rokov v renomovanom fitnes centre Golem.

Pizi je plne oddaný svojim klientom a ich progresu. Jeho prístup k tréningu je vždy individualizovaný, čo znamená, že tréningy sú navrhnuté tak, aby vyhovovali jedinečným potrebám a cieľom každého klienta.

Pizi si Ťa získa svojím priateľským a podporujúcim prístupom. Vždy je pripravený pomôcť, poradiť a motivovať k dosiahnutiu fitnes cieľov. Chápe, že úspech vo fitnese je cesta, a je tu, aby Ťa po celej tejto ceste podporil a sprevádzal.

Ak hľadáš trénera, ktorý je skúsený, priateľský a naozaj sa zaujíma o tvoje ciele a progres, Pavol Pizur je ten pravý.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac info